Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 травня, 04:57:48

На Чернігівщині працюють над регіональним планом з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

29.03.2023   10:18Агенцiя

«Національний план дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року: локалізація на галузевому, регіональному та місцевому рівнях» — такій темі була присвячена сьогоднішня всеукраїнська онлайн-нарада.

Як відомо, в грудні минулого року Уряд прийняв розпорядження, яким оновив Національний план дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека». У документі розширено коло цільових груп та включено заходи для їх підтримки, збільшено кількість заходів із надання ефективної своєчасної допомоги постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом. На виконання цього документа на обласному рівні необхідно внести відповідні зміни до регіональних планів дій.

З огляду на це, метою заходу став моніторинг стану локалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в умовах війни.

У нараді взяли участь Урядова уповноважена з питань гендерної політики, представники Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, центральних органів виконавчої влади, силових та правоохоронних відомств, обласних державних адміністрацій.

До заходу долучилась заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк.

    «Рік  тому Чернігівщина дуже гостро відчула важливість питань безпеки та миру, питань забезпечення належних умов для повноцінної життєдіяльності як жінок, так і чоловіків нашої області. Саме тому регіон сьогодні в авангарді адаптації свого плану дій до оновленого Національного документа з урахуванням набутого за цей рік досвіду. Вже напрацьовано проєкт оновленого регіонального плану, який після проведення всіх консультацій та експертиз буде винесено на затвердження», — зазначила Жанна Шерстюк.

Довідково. З метою напрацювання пропозицій щодо внесення змін до наявного Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року у Чернігівській області та забезпечення дієвості його виконання розпорядженням начальника Чернігівської військової адміністрації від 14 березня 2023 року № 109 утворено робочу групу, до складу якої ввійшли представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області та представники громадського сектору.

Департамент сім’ї, молоді та спорту
Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини