Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 04:13:38

Проєкт USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI IV) продовжить роботу на Чернігівщині

21.03.2023   09:46Агенцiя

Один з найбільших донорів відбудови та розвитку як до повномасштабного вторгнення, так і після, є Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). За його підтримки реалізовано чимало ініціатив різного спрямування.

Зокрема, завдяки Проєкту USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI IV) за короткий період часу здійснено інформаційно-ресурсну підтримку області. А саме: закуплено спеціалізоване обладнання для підвищення здатності реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення якісного навчального процесу, а також надана значна підтримка ДСНС області.
Сьогодні ж заступник начальника ОВА Дмитро Синенко поспілкувався з директоркою Проєкту Ерікою Беркенпас та її командою щодо результатів роботи та подальшої співпраці. В обговоренні також взяли участь директор Департаменту економічного розвитку ОВА Олександра Хомик та директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОВА Сергій Болдирев.
    «Проєкт продовжить роботу в області ще на три роки. Однак, щоб бути максимально корисними, варто актуалізувати потреби регіону та наші можливості. Ми відкриті до будь-яких пропозицій, особливо якщо вони стосуються поліпшення умов життя для мешканців прикордоння», – наголосила Еріка Беркенпас.
Серед першочергових потреб Дмитро Синенко зауважив про системи оповіщення, а також укриття, зокрема у закладах освіти.
    «До питання цивільного захисту треба підходити комплексно та стратегічно. Зокрема, в деяких громадах, завдяки міжнародним партнерам, уже є сучасна система оповіщення. Вона автономна і може передавати голосові повідомлення. Це дозволяє ефективно реагувати на будь-які загрози: військові чи надзвичайні природні явища. Маємо мету, аби таких систем було якомога більше», – акцентував заступник начальника ОВА.
Також він зазначив про необхідність облаштування укриттів в школах 40-кілометрової зони.
Підіймалося й питання доступності адміністративних послуг. Є громади, які досі не мають ЦНАПів. А також такі, де центри були розграбовані або пошкоджені під час бойових дій.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини