Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 травня, 04:08:48

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

20.03.2023   15:51Агенцiя

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

Лайфхаками цієї роботи під час онлайн-тренінгу поділилася із чернігівськими журналістами Тетяна Колісник, яка займається стратегічним розвитком digital-платформ.
Щодо Youtube спікерка розказала, що на сьогоднішній день дуже затребуваним є україномовний контент. Особливо, якщо на власні відео додавати англійські субтитри, бо це дає змогу вийти на іноземну аудиторію і більш широкому колу доносити інформацію про події в Україні.
Ще одним плюсом просування журналістських матеріалів у Youtube є монетизація та спонсорство, адже дає можливість редакціям заробляти на власному контенті.
Цікавим стало те, що у Youtube можна не лише викладати відео, а й поширювати тексти і робити опитування.
Найголовніше на чому наголосила Тетяна Колісник, що обкладинка для сюжетів та заголовки мають величезне значення у просуванні матеріалів.
У той же час, спікерка відзначила, що новинні Telegram-канали переганяють всі інші соцмережі, адже там є можливість найбільш оперативно доносити інформацію до читачів/глядачів. Цікавою є функція «миттєвий перегляд», яка дає змогу читачеві передивитися новину і за відсутності мережі.
А для журналістів Тетяна Колісник порадила користуватися платформою tgstat.ru. Це сервіс, де медійники можуть дослідити аудиторію свого каналу, переглянути статистику та динаміку.
Соціальна мережа TikTok на сьогоднішній день вважається однією із найбільш популярних. За словами Тетяни Колісник, на новинний контент у цій соцмережі є своя аудиторія і відповідно є запит. Крім того, зараз активно починає розвиватися експертний контент.
Для того, аби журналістське відео збирало мільйони переглядів, найголовніше – теги та музика. Також, публікувати відео на каналі необхідно регулярно та системно. Оптимальна тривалість відео, за словами спікерки, хвилина – півтори.
Додамо, що хаб «МедіаБаза. Чернігів» - безпечне місце для роботи журналістів. Також, хаб займається організацією навчань для медійників.

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини