Чернігівські поліцейські допомогли продуктами та речами одинокій матері, яка у відчаї звернулася на лінію «102»
Вчора на спецлінію «102» зателефонувала мешканка Чернігова з проханням про допомогу: жінка з однорічною дитиною через життєві обставини залишилася без засобів для існування. Щоб прогодувати сина, жінка навіть заклала в ломбард останню цінну річ – мобільний телефон.
На допомогу жінці, яка перебувала у вкрай пригніченому стані, негайно вирушили співробітники ювенальної поліції Чернігівщини і представники соціальної служби.

– Олена зараз мешкає у гуртожитку, виховує дитину сама. Непитуща, у поле зору правоохоронних органів ніколи не потрапляла. Її батьки померли, близьких родичів та друзів у Чернігові немає. Звернутися по допомогу і підтримку їй немає до кого, – розповідає начальник ювенальної превенції поліції Чернігівщини Оксана Огненко. – Так сталося, що одинока матір опинилася у скрутному становищі. Їй буквально нічим було прогодувати себе і дитину. У відчаї жінка набрала «102» і поділилася своїми переживаннями. Тому ми одразу ж вирушили до неї, дізналися про її потреби і зібрали необхідну допомогу: продукти, речі першої необхідності. Разом із волонтерами підібрали для неї та її синочка одяг та взуття по сезону.

Розчулена Олена щиро подякувала поліції та всім небайдужим до її долі людям за допомогу. Вона вже змогла викупити з ломбарду мобільний телефон, тож відтепер буде завжди на зв’язку з поліцейськими та співробітниками Чернігівського міського центру соціальних служб.
– У скрутну хвилину кожному з нас важлива підтримка і добрі слова. Ми запевнили Олену, що вона не одна. Ми завжди поруч і завжди готові підставити їй дружнє плече допомоги, – говорить поліцейська Оксана Огненко.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.