Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 12:02:28

14 державних нагород (посмертно) передали рідним військовослужбовців

15.03.2023   13:51Агенцiя

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі ще 14 військовослужбовців Чернігівщини відзначено державними нагородами (посмертно).

Відповідні відзнаки сьогодні в ОВА передали рідним загиблих.

«Це вже сьома така зустріч. І щоразу все складніше знаходити слова. Ваші рідні – Герої. Ми пам’ятатимемо кожного. Поіменно», - зазначив начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

«Щоразу перед бойовим завданням я кажу, що ми маємо його виконати зокрема в ім’я побратимів, які вже не з нами. Кожен з них – наш янгол, і наш стимул», - акцентував  командувач ОК «Північ» бригадний генерал Дмитро Красильников.

орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено

ЛИТВИНОВА
Романа Миколайовича

підполковника

 

МІРЗОШОЄВА Бахтійора Файзійовича

підполковника

 

ПОХОДНЮ
Ярослава Романовича

лейтенанта

 

орденом «За мужність» ІІІ та II ступеня (посмертно) нагороджено

УТВУ
Назара Геннадійовича

старшого солдата

 

орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:

БОРЗДОГО
Павла Анатолійовича 

cолдата

 

ГУБСЬКОГО
Андрія Володимировича

cолдата

 

ДЯЧЕНКА
Сергія Петровича

cолдата

 

ЄРЕМЕНКА
Павла Олексійовича

cолдата

 

КОСІВЦОВА
Ігоря Миколайовича

молодшого сержанта

 

КОШЕЛЯ
Олександра Олександровича

молодшого сержанта

 

НЕВОЛІНА
Вадима Юрійовича

старшого солдата

 

ОЛІЙНИКА
Івана Миколайовича

cолдата

 

ПРАУТУ
Анатолія Миколайовича

cтаршину

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58

Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».

Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39

Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).

Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07

В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини