На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 85 осіб з COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 13 березня в області зареєстровано 509 активних випадків коронавірусної хвороби.
Амбулаторно лікуються 437 хворих. Ще 72 — стаціонарно у закладах охорони здоров’я. Зокрема у Ніжинському районі — 28 пацієнтів, Чернігівському — 19 (м. Чернігів — 11), , Прилуцькому — 20, Корюківському — 3 та Новгород-Сіверському — 2.
Загалом за тиждень було госпіталізовано 85 хворих, виписано — 87 одужалих. Одна пацієнтка померла. Нині на кисневій періодичній підтримці перебуває 33 особи.
Нагадуємо, що вакцинація — єдиний спосіб не допустити погіршення епідемічної ситуації, а також убезпечитися від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Тож записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також — людей поруч.
На сьогодні в області проведено 896 726 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію мають 396 003 особи. З-поміж них 283 людини отримали додаткову дозу, 83 873 — бустерну та 6 612 — дві бустерні.
На період воєнного стану українці можуть отримати безоплатні медичні консультації від національного контакт-центру Міністерства охорони здоров’я. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей чи відповіді на актуальні питання у сфері охорони здоров'я, потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.