За сексуальне насильство – 7 років позбавлення волі
Ювенальним прокурором Чернігівської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 32-річного мешканця Чернігівського району, який вчинив сексуальне насильство щодо малолітньої дитини, яка спільно з ним проживала.
У ході судового розгляду обвинувачений не визнав свою вину та наголошував на наклепі з боку дитини. Проте прокурором доведено, що чоловік у червні 2022 року, будучи у стані алкогольного сп'яніння, перебував разом з 12-річною донькою своєї співмешканки вдома та вчинив щодо неї насильницькі дії сексуального характеру.
Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі.
Наразі вирок не набрав законної сили.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11
Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.
10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40
З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12
20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19
Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.