9 лютого буде закрито рух ділянкою дороги М-01 від Количівки до Кіптів
До уваги водіїв!
У зв'язку з технологічною необхідністю проведення робіт на дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі, 9 лютого рух транспорту між Черніговом та Києвом буде здійснюватись в об'їзд дорогами Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (ділянка Количівка - Вертіївка) та М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ (ділянка Вертіївка - Кіпті).
Водії, враховуйте інформацію при плануванні поїздок. Альтернативний маршрут руху також можливий дорогою Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів.
Служба автомобільних доріг Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.