Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 16:38:39

Чернігівка та ніжинка стали одними з перших лауреаток Всеукраїнської зоозахисної премії

06.02.2023   10:21Агенцiя

Волонтерки із Чернігівщини на церемонії нагородження Відома чернігівська зоозахисниця, волонтерка, очільниця КП «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» Тетяна Діденко опинилася у числі 2 десятків переможців першої Всеукраїнської зоозахисної премії, яку започаткувала найвідоміша зоозахисна організація UAnimals та міжфракційне об'єднання «Гуманна країна».

Церемонія нагородження відбулася у перших числах лютого у Києві.


Тетяна Діденко у соцмережах поділилася власними враженнями від події. Говорить, зоозахисна стежка нині - це ще і справа молодих.
    "Коли ми потрапили до зали, де проводилась перша церемонія нагородження Всеукраїнською зоозахисною премією, то перше, за що зачепилося око - була безліч молодих облич. Це не може не радувати. Часи, коли зоозахисників вважали "скаженими повернутими тітками", проходять. Їм на зміну приходять часи, коли захищати слабких і сіяти гуманність - це не тільки правильно, це ще й модно», - зауважує пані Тетяна.
До порятунку тварин долучаються цілі родини. Наймолодшій номінантці - 11 років. Найстарша - вже більше 30 років в зоозахисті.
Також серед номінантів і юна ніжинка Діана Насібова, яка вже стала відомою волонтеркою - вона допомагає не лише тваринам, зокрема, масштабно підтримує українських військових.
Так, замість відпочинку на зимових канікулах, Діана віддала перевагу волонтерству. За 5 місяців вона зібрала понад 230 тис грн для захисників.
Всі, хто піднімався на сцену, рятували і продовжують рятувати життя в надскладних умовах війни. Це - лише невеличка частина тих, хто щодня стає на захист слабких, хто вчить людей гуманності, хто щохвилини робить світ кращим, переконана Тетяна Діденко.
    «Пишаюся, що потрапила до списку нагороджених! Вдячна всім, хто запропонував мою кандидатуру, всім, хто підтримав її у голосуванні, всім, хто вірить у мою справу і розділяє мої погляди! Велика вдячність UAnimals за започаткування премії та постійну підтримку у справі порятунку хвостатих!», - пише пані Тетяна.
Загалом, у списку переможців — волонтери з Чернігівщини, Київщини, Запоріжжя, Донеччини, Харківщини, Херсонщини, Сумщини,  Італії та Болгарії. Це відомі на всю Україну зоозахисники:
    Діана Насібова
    Ася Вільгельмівна Серпінська
    Олеся Кулик
    Наталія Попова
    Тетяна Діденко
    Елеонора Крутова
    Анастасія Тиха
    Марина Суркова
    Михайло Сторожук
    Андреа Чістерніно
    Олександра Левицька
    Євгенія Прокопенко
    Олександр Сипленко
    зоозахисниця із Бердянська
    Сергій Григор’єв
    Олена Пилова
    Ірина та Олег Тютюн
    Світлана Остапкова
    Петя Петрова
    Олексій Кісілішин — загиблий зоозахисник-азовець, нагороду якого отримали його батьки.

"Час Чернігівський"

Останні новини Чернігівщини

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

«Діалог із громадами»: представники ТГ Чернігівщини звернулися до міністра охорони здоров'я 16:13

Відбулася друга зустріч «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі заступника керівника Офісу Президента Віктора Микити та керівниці Офісу Конгресу Лілії Пашинної. Цього разу говорили про медицину. Доєднався міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40

Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини