Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 11:55:12

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

31.01.2023   09:20Агенцiя

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

МНС

МНС

У доступній формі фахівці ДСНС ознайомили підростаюче покоління з основними вимогами правил безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях, звернули увагу на те, що не можна бавитись з сірниками, запальничками, іншими небезпечними предметами, користуватись самостійно нагрівальними та електричними приладами, піднімати з землі невідомі металеві предмети, які можуть виявитися вибухонебезпечними. Також рятувальники розповіли дітлахам про свою повсякденну роботу, ознайомили з пожежно-рятувальною технікою.
Наостанок всі охочі мали змогу приміряти бойове спорядження та посидіти в пожежно-рятувальному автомобілі.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25

Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.

Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.

Хотів придбати автомобіль, натомість втратив понад 270 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання 10:22

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

Фінансова підтримка для власників приватних будинків, постраждалих від агресії рф 09:17

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив чергове рішення про надання одноразової матеріальної допомоги з бюджету Чернігівської міської територіальної громади.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу палія, причетного до підпалу автомобілів в Прилуках 08:46

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування щодо 38-річного мешканця Прилук, причетного до підпалів транспортних засобів. Унаслідок його дій два легковики були повністю знищені вогнем, ще один — суттєво пошкоджений.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини