Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 11:00:50

Як не вигоріти професійно тепер знають чернігівські журналісти

25.01.2023   09:53Агенцiя

Журналісти входять до «групи ризику» тих працівників, для яких неминуче професійне вигорання. У той же час, це не вирок.

На цьому наголосила кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Децюк під час практикуму у хабі «МедіаБаза. Чернігів».
Синдром виявляється у депресивному стані, почутті втоми і спустошеності, утраті здатності бачити позитивні наслідки своєї праці, негативній настанові щодо роботи і життя в цілому.
Тетяна Децюк розказала чернігівським журналістам, що найголовніше - відвести роботі належне місця у житті, а саме – не більше 8 годин на добу. Також, 8 годин має складати здоровий сон і 8 годин – активний відпочинок.
Чернігівські медійники ознайомилися із дихальними практиками, дізналися кілька вправ для перезавантаження мозку і навчилися, як правильно відпочивати від роботи, аби у понеділок йти зарядженими і готовими до виконання редакційних завдань.
«У нинішній надзвичайно непростий час ми всі живемо в стресі. А професійне вигорання, на додачу, цю проблему ще поглиблює. Тому тренінг, який відбувся, дуже актуальний. Довідалася нові знання, здобула нові навички, зокрема зрозуміла наскільки важливі дихальні вправи, відпочинок і година тільки на себе щодня. Дякую тренерці і організаторам заходу за набутий досвід. Користуватимусь»,- зазначила Ірина Осташко, журналістка інтернет-видання «Челайн».
Довідково: Практикум відбувся у рамках роботи хабу «МедіаБаза. Чернігів». У приміщенні хабу пройшов вже не один тренінг і планується ще багато цікавих заходів для журналістів.
«МедіаБаза. Чернігів» посилює роботу місцевих медіа навчаннями, практичними заняттями та майстер класами. Також, хаб пропонує місця для безпечної і безперебійної роботи журналістів та пропонує в оренду спорядження і технічні засоби.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

17 квітня: цей день в Україні і світі

17 квітня: цей день в Україні і світі 08:22

ДЕНЬ 784 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 784 RUSSIAN AGRESSION

Депутати готуються до 39-го засідання сесії: відбулася погоджувальна рада 17:54

Підтримка ЗСУ, відновлення інфраструктури, оренда земельних ділянок через аукціони. Ці та інші питання, які стосуються життєдіяльності та функціонування міста, розглянуть депутати та депутатки Чернігівської міської ради на найближчому засіданні сесії.

«Ялівщина» та проєкти звернень-рекомендацій Громадської ради – на черговому засіданні Президії 17:13

«Громадськість неодноразово ставала на захист РЛП «Ялівщина», щоб вберегти її від забудови. Ще минулого року на сесію облради винесли на затвердження Проєкт організації території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини