Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 10:37:45

До відома власників пошкоджених туристичних об’єктів Чернігівщини

24.01.2023   10:21Агенцiя

З метою відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, шкода та збитки яким завдані бойовими діями, терористичними актами, диверсіями, спричиненими військовою агресією рф проти України, Кабінет Міністрів України створив Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Порядок використання коштів Фонду затверджено постановою КМУ від 29 липня 2022 року № 879 «Деякі питання фінансування робіт з відновлення зруйнованого майна та інфраструктури».

Кошти Фонду використовуватимуться для відновлення зруйнованого майна та інфраструктури об’єктів туристичного призначення – готелів, інших об’єктів, призначених для надання послуг з розміщення, закладів харчування, курортних закладів. Об’єкти туристичного призначення, що належать фізичним та юридичним особам всіх форм власності та зруйновані (пошкоджені/знищені) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, які знаходяться на території громади, можуть отримати фінансування з Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури.

Одержувачами коштів Фонду є центральні органи виконавчої влади, які подають звернення щодо розподілу коштів Фонду. З метою формування реєстру пошкоджених об’єктів туристичного призначення та подальшим поданням звернення разом із доданими до них матеріалами щодо прийняття рішення про оголошення цільового збору коштів на конкретний об’єкт, Державне агентство розвитку туризму  України просить заповнити Google-форму по вже наявних актах за посиланням  до 1 лютого 2023 року.

Якщо є нові руйнації та пошкодження – прохання заповнювати форму по кожному новому факту пошкодження або руйнування об’єкта туристичного призначення. Звертаємо увагу, що на кожен об’єкт форма заповнюється окремо.

Нагадаємо, що у вересні минулого року Департамент культури і туризму, національностей та релігій ОВА звертався до всіх громад Чернігівщини та приватних власників  з проханням надати інформацію щодо пошкоджених або зруйнованих об’єктів туристичної інфраструктури. Відповідно до отриманих відповідей буда надана інформація до Державного агентства розвитку туризму України щодо вказаних об’єктів станом на вересень 2022 року.

За повідомленням Департаменту культури і туризму,
національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини