Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 02:43:28

Окремі категорії жителів області отримають допомогу від Програми CLEAR

20.01.2023   09:24Агенцiя

Непродовольчі набори гуманітарної допомоги в рамках Програми CLEAR отримають жителі Чернігівщини, які найбільше постраждали під час бойових дій, а саме: ті, що проживають в колективних центрах або місцях компактного проживання осіб, постраждалих під час бойових дій або вимушено переміщених з територій з зони бойових дій.

Поставка планується на початку лютого. Деталі сьогодні обговорили на онлайн-зустрічі, до якої долучилася заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк, представники профільних структурних підрозділів ОВА та безпосередньо члени проєкту «Дії та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації» (CLEAR) міжнародної організації «Глобал Ком`юнітіз». Проєкт реалізується за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Попередньо CLEAR допоможе 23 громадам в Україні, з них 14 – у Чернігівській області: Киїнська, Чернігівська, Борзнянська, Деснянська, Новгород-Сіверська, Іванівська, Сосницька, Корюківська, Сновська, Новобілоуська, Семенівська, Городнянська, Тупичівська та Ніжинська.

Увага! Жителям вказаних громад, які входять до вищенаведених категорій, для отримання допомоги слід звертатися до своїх територіальних громад.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).