Прилуцькі фахівчині ДСНС розповіли містянам правила безпечного використання генераторів
Сьогодні фахівчині Прилуцького районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області розповіли жителям районного центру, що порушення правил експлуатації генератору може призвести до пожеж, а іноді й загибелі людей. Основний посил рятувальниць - генератор не для приміщень. Місце розташування від будівлі має складати не менше 6 метрів, вихлопні гази з електроприладу небезпечні для життя. Крім того, громадянам рекомендували завжди під рукою мати вогнегасник порошкового або вуглекислотного типу. Під час гасіння займання відстань від насадки вогнегасника до електроустановки, яка горить – має бути не менше 1 метра.
Наостанок бесід всім співрозмовникам фахівчині ДСНС надавали інформаційні листівки з основними правилами безпечного використання генератору.
 (1)(1).jpg)
 (2)(2).jpg)
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».