Незабаром у Чернігові запрацює новий тролейбусний маршрут, схема руху якого поєднає довоєнні №6 та №8
З наступного тижня, 16 січня, у місті запрацює новий тимчасовий тролейбусний маршрут "8Т" (вул. Незалежності – міська лікарня №2).
Відповідне рішення погодили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 12 січня. Це буде наразі найдовший за протяжністю тролейбусний маршрут.
— Це, власне, об'єднання колишніх тролейбусних маршрутів №6 та №8. І той, і той маршрути, не були занадто цікавими та рентабельними, вони були більш соціальними. Тому — це своєрідний експеримент. Як він себе покаже, ми побачимо згодом. На сьогодні, аби мешканцям було зручно, ми плануємо зробити інтервал його руху 12-14 хвилин, що потребує 10-12 одиниць техніки на маршруті, — розповів начальник КП "ЧТУ" Руслан Ємець.
Новий тимчасовий тролейбусний маршрут курсуватиме від зупинки «вул. Незалежності» за наступним шляхом проходження:
вул. Любецька
вул. Івана Мазепи
просп. Миру
просп. Перемоги
вул. Івана Мазепи
вул. Толстого
вул. Єлецька
вул. Преображенська
вул. Василя Тарновського
вул. Шевченка
просп. Левка Лук’яненка
вул. Доценка
вул. Генерала Пухова
вул. Генерала Бєлова
вул. 1-го Травня до зупинки «Міська лікарня № 2».
Та у зворотному напрямку від зупинки «Міська лікарня №2» вулицями 1-го Травня, Левка Лук’яненка, Шевченка та далі за аналогічним зворотним маршрутом до кінцевої зупинки «вул. Незалежності».
Запустити цей маршрут вдалося завдяки реконструкції контактної лінії ділянки мережі електротранспорту на перехресті вулиць Івана Мазепи і Толстого, що наразі дозволяє тролейбусам здійснювати поворот праворуч з Толстого на Мазепи та в зворотному напрямку.
— Це питання у нас ще виникло пару років тому. Технічна проблема вирішення цього питання — не було змоги їхати перехрестям Мазепи-Толстого. Після активної фази бойових дій, що відбувалася минулого року, та частина ділянки вулиці Мазепи, від танку до "Хімволокно," була майже повністю зруйнована і під час її відновлення, у нас уже був раніше замовлений проєкт виконання робіт на цьому перехресті. І, згідно цього проєкту, ми зробили таким чином, щоб перехрестя Мазепи-Толстого міг рухатися тролейбус у будь-якому напрямку, — каже начальник КП "ЧТУ".

Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression