Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 квітня, 12:20:53

Сіверський інститут розпочинає проєкт з підтримки системи надання медичних послугу Сосницькій громаді

12.01.2023   12:09Агенцiя

Сіверський інститут регіональних досліджень у партнерстві з Сосницькою селищною радою розпочинає реалізацію проєкту «Покращення якості надання послуг із охорони здоров’я на первинному рівні медичної допомоги Сосницької територіальної громади».

 Проєкт реалізується за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межахПрограми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Проєкт має на меті допомогти Сосницькій громаді створити належні технічні умовидля надання її жителям і жителькам якісних медичних послуг. Насамперед йдеться про діагностику захворювань, профілактикухвороб за допомогою проведення щеплень та інші необхідні медичні процедури.
«Завдякипроєкту ми продовжуємо розвивати систему охорони здоров’я у Сосницькій громаді, передусім – її первинну ланку. Важливо, щоб медичні послуги надавалися в комфортних умовах та на новому рівні. Обладнання, що буде придбано та встановлено в нашій лікарні,допомагатиме в реалізації цих намірів», ‒ наголосив сосницький селищний голова Андрій Портний.
В межахпроєкту здійснюватиметься реконструкціядвох приміщень Центру первинної медико-санітарної допомоги(ЦПМСД)під кабінети профілактичних щеплень та функціональної діагностики. В них встановлять відповідне медичне устаткуваннята оргтехніку. Це забезпечить дотримання вимог до умов проведення процедур ізберігання вакцин, прискорить процес діагностики та оформлення проведених процедур.Також жителі та жительки громадиматимуть змогуотриматимедичніпослуги за допомогою інформаційних технологій, зокремасистеми eHealth.
Водночас буде забезпеченоїх доступність для представників і представниць соціально вразливих категорій та осіб із інвалідністю.У підсумку громада отримає сучасний ЦПМСДіз якісно новим рівнем надання медичних послуг, щосприятиме своєчасній профілактиці та запобіганню поширенню інфекційних хвороб, особливо восінньо-зимовий період. Експертну підтримку під час розробленняпроєкту надала програма U-LEAD з Європою, а саме – з пошуку відповідного конкурсу, узагальнення інформації, яка надійшла від громади, безпосереднього заповнення аплікаційної форми.Контактна особа: Дмитро Казіміров, 097 8696005,siverian@gmail.com.

Проєкт«Покращення якості надання послуг із охорони здоров’я на первинному рівні медичної допомоги Сосницької територіальної громади»реалізує ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень»за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав іможливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:19

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 8 пожеж та 1 іншу небезпечну подію. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

30 нових робочих місць у Ніжині: спільний проєкт ЄС та UNDP 10:10

Ніжин, Україна, 9 квітня 2024 — У місті Ніжин Чернігівської області відкрилося новостворене виробництво з пошиття одягу. Тут зможуть знайти роботу близько 30 мешканців Ніжинської громади, зокрема і внутрішньо переміщені особи.

На Чернігівщині росіяни вбили чоловіка, який віз продукти мешканцям прикордоння: поліція документує воєнний злочин 09:13

Російська армія прицільно обстріляла цивільний автомобіль мешканця Новгорода-Сіверського, який доставляв продукти харчування у прикордонні населені пункти. Внаслідок обстрілу загинув мирний чоловік 1990 року народження.

 У січні-березні цього року до Чернігівської ОДА звернулися більш ніж чотири тисячі громадян

У січні-березні цього року до Чернігівської ОДА звернулися більш ніж чотири тисячі громадян 08:29

Упродовж січня-березня 2024 року на адресу Чернігівської обласної державної адміністрації надійшло 2580 звернень (4502 - у відповідному періоді 2023 року, тобто -43%), з них: 2559 – індивідуальних та 21 колективне. Загальна кількість громадян (з урахуванням колективних звернень), що звернулись до облдержадміністрації – 4228.

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту 08:26

Наразі в підрозділах морської піхоти актуальними є майже сотня вакансій. Серед них як бойові, так і цивільні професії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини