На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 69 осіб з COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 6 січня в області зареєстровано 971 активний випадок коронавірусної хвороби.

Амбулаторно лікуються 917 хворих. Ще 54 — стаціонарно у закладах охорони здоров’я. Зокрема у Чернігівському районі — 31 пацієнт (м. Чернігів — 17), Ніжинському — 13, Корюківському — 6, Новгород-Сіверському та Прилуцькому — по 2.
Загалом за тиждень було госпіталізовано 69 хворих, виписано — 64 одужалих. Нині на кисневій періодичній підтримці перебуває 33 особи.
Нагадуємо, що вакцинація — єдиний спосіб не допустити погіршення епідемічної ситуації, а також убезпечитися від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Тож записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також — людей поруч.
Станом на сьогодні в області проведено 890 482 щеплення проти Covid. Повну вакцинацію мають 395 406 осіб. З-поміж них 274 людини отримали додаткову дозу, 80 454 — бустерну та 4 704 — дві бустерні.
На період воєнного стану українці можуть отримати безоплатні медичні консультації від національного контакт-центру Міністерства охорони здоров’я. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей чи відповіді на актуальні питання у сфері охорони здоров'я, потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.