Російська армія обстріляла прикордонну громаду із міномету: ситуація на ранок 6 січня
За минулу добу ворог здійснив 1 обстріл прикордоння Чернігівської області. Також з'явилась нова інформація щодо оборони півночі, зокрема Києва.
Вночі, біля 23 год., російські терористи із мінометів били по території біля села Миколаївка Семенівської громади. Тут нарахували 6 вибухів (приходів).
Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
За інформацією Генерального штабу ЗСУ, на Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.
У свою чергу, командувач угруповання сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк розповів, чому ворогу буде складно просунутися далі білоруського кордону. Справа у тому, що Сили оборони створили багаторівневу систему захисту на півночі. Мова про кілька рубежів довкола Києва загальною протяжністю близько 1 000 км.
"Ворог не зможе подолати українсько-білоруський кордон, оскільки це "суцільні завали та мінні поля". "До того ж по них сплановано вогонь артилерії, роботу від снайперських груп до мобільних вогневих груп", - сказав Павлюк.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).