Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 20:17:49

Рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні рейди з метою недопущення пожеж під час Різдва Христового

04.01.2023   10:36Агенцiя

Лишається кілька днів до світлого Різдва Христового, коли у православних культових закладах відбуватимуться святкові богослужіння.

Тож з метою забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки під час їх проведення фахівці районних підрозділів Головного управління ДСНС проводять профілактично-роз'яснювальні заходи.

Рятувальники оглядають стан відповідності вимогам пожежної безпеки електромереж, електронагрівальних приладів, шляхів евакуації, місць використання відкритого вогню та надають фахові поради. Крім цього, з настоятелями храмів та персоналом надзвичайники проводять інструктажі з питань безпеки, роз'яснюють порядок використання первинних засобів пожежогасіння, евакуації людей на випадок виникнення загоряння, а також вручають профілактичні пам'ятки.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини