Поліція Чернігівщини встановлює обставини вибуху, внаслідок якого травмувалась людина
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують кримінальне провадження за фактом травмування чоловіка внаслідок вибуху запалу від ручної гранати.
Вчора близько 20 години до поліції надійшло повідомлення, що в одному з сіл Чернігівського району внаслідок вибуху невідомого предмету зазнав травм 60-річний місцевий мешканець. На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції.
Про це повідомляє Поліція Чернігівської області у фейсбук.
Правоохоронці провели огляд місця події та опитали свідків. За попередньою інформацією, потерпілий знайшов і приніс додому запал від ручної гранати. Чоловік спробував розібрати знахідку, що призвело до вибуху. Травмованого громадянина ушпиталили.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Тривають слідчі дії.
- Поліція Чернігівщини нагадує громадянам: категорично заборонено наближатися до підозрілих предметів, боєприпасів чи снарядів, торкатися, пересувати їх або брати до рук. Не намагайтеся розібрати вибухонебезпечні предмети або пристрої. Не приносьте їх додому! Пам’ятайте, що від вашої пильності та дотримання безпекових правил можуть залежати життя та здоров’я вас та ваших близьких, - наголошують у повідомленні.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.