В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку "Я у безпеці з МВС"
Сьогодні один із чернігівських Пунктів Незламності став осередком не тільки тепла та світла, але й творчості та навчання.

Пресофіцерки Головного управління ДСНС запропонували малечі взяти участь у конкурсі малюнку на тему "Я у безпеці з МВС". Діти з задоволенням долучились до заходу, у кожного була своя історія знайомства з підрозділами МВС, які вони і відобразили за допомогою олівців та фломастерів. Скориставшись нагодою, поки діти були зайняті малюванням, фахівчиня ДСНС нагадала їм основні правила пожежної безпеки, зокрема, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом, а також нагадала телефон Служби порятунку "101" та в яких випадках необхідно на нього телефонувати.
Крім цього, після закінчення малювання діти мали змогу познайомитись з кінологинею ДСНС та її чотирилапою вихованицею, вівчаркою Зарою. Кінологіня розповіла про випадки пошуків громадян, які заблукали у лісових масивах області та опинилися під завалами зруйнованих будівель. Всі бажаючи мали змогу погодувати Зару, а також зробити пам'ятне фото з нею.
Наостанок заходу рятувальниці пригостили малечу гарячим чаєм із солодощами та надали цікаві тематичні сувеніри, розроблені спільно фахівцями UNICEF та ДСНС України.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Відбулася загальноміська нарада з актуальних питань життєдіяльності Чернігова 17:13
24 червня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.
У Новгороді-Сіверському поліція задокументувала спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 16:41
Співробітники Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили 23-річного водія легковика, який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративного протоколу правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 400 доларів США.
Наші грантери: у Чернігові дружина ветерана війни відкрила реабілітаційний центр 16:10
У розпал війни тисячі жінок в Україні стали надійним тилом для своїх чоловіків-військових. Для декого з них цей досвід виявився поштовхом до власного бізнесу, що допомагає іншим.
Чернігівська 158 бригада: перший бій із ворогом, перший успіх. 15:37
Стрілець-санітар Сергій Цигульов росіянам: “Підходьте!” Результат бою: більше десяти ворогів знищено.