На стаціонарному посту ДАІ Новоселівка інспектори ДАІ затримали іноземця, який збив пішохода і з місця події зник
В ході перевірки інформації було встановлено, що водій здійснив наїзд на 39-річного пішохода, мешканця села Підлісного Козелецького району, який рухався уздовж дороги. Водій-порушник замість того, аби доставити потерпілого до медичного закладу чи викликати “швидку допомогу”, лише додав газу.
Якби не сумлінні громадяни, які викликали допомогу, чоловік міг би загинути від переохолодження. В результаті ДТП потерпілий отримав відкриті переломи ніг і не міг самостійно пересуватися.
Одразу після надходження до чергової частини інформації про ДТП були зорієнтовані всі наряди ДАІ, що працюють в області в “єдиній дислокації”. Працівники ДАІ розуміли, якщо водій проїжджає область транзитом і перетне кордон, то порушник може уникнути відповідальності. Пошуки акцентували на встановлення вантажопасажирського автобусу, оскільки на місці ДТП лишився уламок правого дзеркала заднього виду, за яким і був ідентифікований транспортний засіб. Аби водій-утікач не покинув кордони Чернігівщини, працівники ДАІ попередили також прикордонників та сусідні райвідділи міліції.
Завдяки високопрофесійним діям інспекторів ДАІ протягом короткого часу на стаціонарному посту дорожньо-патрульної служби в селі Новоселівка автомобіль-порушник зі слідами ДТП (пошкодженим дзеркалом і залишками верхнього одягу постраждалого під “двірником”) був зупинений, водій (громадянин однієї з південних країн) під тиском доказів визнав свою вину.
Державтоінспекція Чернігівської області наголошує, що кожен горе-водій, який покинув місце ДТП замість того, аби надати першу медичну допомогу постраждалим і викликати лікарів (багато кому з них це врятувало б життя), обов’язково буде заарештований і постане перед судом.
Тікаючи з місця події, такі водії лише обтяжують своє майбутнє покарання. І немає значення, чи винуватець автопригоди громадянин України, чи іноземець – відповідальність для всіх однакова.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression