Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:27:26

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину

09.12.2022   10:23Агенцiя

Перспективи співпраці щодо відбудови Чернігівської області обговорили сьогодні на онлайн-зустрічі перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та чилійський архітектор Крістіан Віттіг. Участь у зустрічі також взяли представники профільних структурних підрозділів ОВА.

Крістіан Віттіг поділився власним досвідом у відбудові чилійських міст після цунамі у 2010 році. Розказав і про свою роботу в Україні — відновлення міста Ірпінь на Київщині.

    — Я вже працював над проєктами відбудови деокупованого міста Ірпінь. Маю багато ідей щодо концептуального відновлення українських міст. Сподіваюся допомогти й у відновленні Чернігівщині, — повідомив чилійський архітектор.

У свою чергу, Костянтин Мегем розказав про особливості області та зруйновані ворогом об’єкти у населених пунктах. Учасники зустрічі дійшли згоди, що при розробці проєктів відбудови слід поєднувати історичні надбання та сучасні архітектурні тенденції.

    — Ми підготуємо для вас список об’єктів, що потребують відновлення. Потім разом вирішимо, з чого починати нашу спільну роботу у відбудові Чернігівщини, — зазначив Костянтин Мегем, висловивши сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Крістіан Віттіг є архітектором-консультантом офісу «Though, Integral Infrastructure and Urban Planning Solutions» та стратегічним консультантом фундації «La Fuente», яка відповідає за планування та імплементацію нових освітніх просторів, насамперед бібліотек.

У вересні 2022 року розпочав роботу над розробленням чотирьох архітектурних проєктів в Ірпені. Це проєкти бібліотечно-культурного центру Товариства письменників і поетів, меморіалу цивільним жертвам Ірпеня й Бучі, реконструкції Ірпінської бібліотеки й розроблення нового Генплану Ірпеня на основі чинного.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини