За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.
Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,
завданої незаконною порубкою дерев шляхом перерахування коштів до спеціального фонду місцевого, обласного та Державного бюджетів.
Прокурором установлено факт вирубки лісових насаджень без належних дозвільних документів – 226 дерев породи сосна на території ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп».
Ураховуючи наведене, прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення суми заподіяних збитків з постійного лісокористувача.
У ході судового розгляду справи прокурором доведено, що суб’єктом господарювання не забезпечено належної охорони та збереження лісових ресурсів, які перебувають у його постійному користуванні. Це призвело до незаконної самовільної вирубки дерев на території Новгород-Сіверської об’єднаної територіальної громади.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression