Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 04 грудня по 08 годину 05 грудня 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 в житловому секторі, 1 на транспорті. Загинула 1 людина.
1. Пожежа на транспорті м. Носівка, вул. Центральна О 17 год. 26 хв. сталася пожежа автомобіля Ауді-10. Вогнем пошкоджено моторний відсік. Причина – коротке замикання електропроводки автомобіля. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторіn Бобровицький р-н, с. Рудьківка О 23 год. 35 хв. в господарстві гр. Б., 1979 р.н., сталася пожежа житлового будинку (7х4 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло господаря.
3. Пожежа в житловому секторі Талалаївський р-н, с. Українське О 23 год. 49 хв. сталася пожежа господарчої будівлі (9х4 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 2 кв.м. Причина – коротке замикання електромережі. Збиток – 150 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Інші повідомлення:
На 06 год. 00 хв. на автодорогах області працювала 31 одиниця техніки та 48 працівників, з них на дорогах державного значення 17 одиниць техніки та 21 працівник. Стан доріг задовільний.
Станом на 19 год. 00 хв. 04.12.2012 р. електропостачання та електрозв’язок на території області відновлено в повному обсязі.
Станом на 06 год. 00 хв. 05.12.2012 року внаслідок аварійного відключення без електрозв’язку залишилося 5 населених пунктів (2 АТС) в 2 районах області (Прилуцький р-н – 4 н.п. та Сосницький р-н – 1 н.п.).
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.