Рятувальники Чернігівщини нагадали поліцейським правила пожежної та мінної безпеки
Рятувальникам та поліцейським доволі часто доводиться виконувати пліч-о-пліч свою нелегку роботу.
Саме тому днями співробітники районних відділів та управлінь Головного управління ДСНС України у Чернігівській області з метою підвищення рівня обізнаності нагадали правоохоронцям основні правила пожежної та мінної безпеки.
Присутнім розповіли, як правильно діяти у разі виникнення пожежі, а всі бажаючі мали змогу ліквідувати умовну пожежу за допомогою порошкового вогнегасника.
Також ДСНСники акцентували увагу на правилах поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, оскільки на Чернігівщині після проведення активної фази бойових дій залишилась велика кількість вибухонебезпечних предметів, які можуть бути замасковані під різноманітні речі та знаходитись у найнесподіваніших місцях.
Наостанок надзвичайники вручили поліціянтам тематичні листівки інформаційного змісту.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression