Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 17:05:00

Конкурс для професійних фотографів: подай заявку і виграй 1 тис. євро!

29.11.2022   10:34Агенцiя

EU NEIGHBOURS east у партнерстві з FOTOFESTIWAL запрошує професійних фотографів із країн Східного партнерства, зокрема й України, до участі у фінансованому ЄС фотоконкурсі на тему «Родинні зв’язки».

Як сім’я пов’язує нас із нашим корінням, культурою, традиціями, поглядами та майбутнім? Що сполучає нас із членами родини та робить приналежними до сім’ї? Як ці зв’язки адаптуються до мінливих світів, технологій, конфліктів, любові та втрат?
За останні три роки ми особливо гостро відчули важливість і тендітність родинних зв’язків. Саме тому конкурс запрошує подати творчі, соціальні та особисті інтерпретації на тему «Родинні зв’язки» у вигляді серії фоторобіт (8-20 фотографій).
Список відібраних кандидатів буде оголошено наприкінці лютого 2023 року, а переможців – у березні 2023 року.
Переможець із кожної країни (Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України) отримає приз у розмірі 1 тис. євро. Крім цього, інтерв’ю з переможцями буде опубліковане на веб-сайті EU NEIGHBOURS EAST.
Кінцевий термін подання заявок – 20 січня 2023 року.

Дізнатися більше: Сторінка конкурсу

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 січня по 8:00 30 січня 2023 року

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни 09:31

«Бій під Крутами – бій за майбутнє України! Щодня і щогодини сили оборони України наслідують подвиг Захисників Крут, захищаючи нашу державу, та виганяючи клятого ворога з нашої рідної землі», — з такими думками та прагненнями 29 січня, на 340-й день повномасштабного відкритого вторгнення російського агресора на територію нашої країни, на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» на Чернігівщині відбулося вшанування Захисників України.