До відповідальності за порушення прикордонного режиму
За одинадцять місяців поточного року на ділянці Чернігівського прикордонного загону зафіксовано 515 випадків порушення громадянами прикордонного режиму.
Майже 66 відсотків порушень прикордонного режиму, а це 474 випадки, склали випадки перебування громадян на території прикордонної смуги або контрольованих прикордонних районів без документів, що засвідчують особу. Крім того, зафіксовані порушення прикордонного режиму водіями транспортних засобів пов’язані з перевезенням громадян без документів – 21, проведенням різного роду господарських робіт у прикордонній смузі без погодження з підрозділами Держприкордонслужби – 16 та полюванням – 4.
Всі порушники режиму притягнуті до адміністративної відповідальності за статтею 202 “Порушення прикордонного режиму або режиму в пунктах пропуску через державний кордон України” Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме їм винесені попередження або накладено штрафи, на громадян – від 17 до 51 гривень, а на посадових осіб – від 51 до 119 гривень. Загальна сума накладених штрафних санкцій склала 6373 гривні.
Нагадуємо, що у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. №1147 “Про прикордонний режим”, зі змінами та доповненнями, для громадян України документ, що посвідчує особу, це паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, службове посвідчення, посвідчення водія чи інший виданий державним органом документ, який має такі обов’язкові реквізити, як прізвище, ім’я, по батькові, фотокартку, підпис відповідальної посадової особи, відбиток печатки або штампу установи, яка видала документ та дату видачі.
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression