Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:32:57

До відповідальності за порушення прикордонного режиму

04.12.2012   15:03Агенцiя

За одинадцять місяців поточного року на ділянці Чернігівського прикордонного загону зафіксовано 515 випадків порушення громадянами прикордонного режиму.

Майже 66 відсотків порушень прикордонного режиму, а це 474 випадки, склали випадки перебування громадян на території прикордонної смуги або контрольованих прикордонних районів без документів, що засвідчують особу. Крім того, зафіксовані порушення прикордонного режиму водіями транспортних засобів пов’язані з перевезенням громадян без документів – 21, проведенням різного роду господарських робіт у прикордонній смузі без погодження з підрозділами Держприкордонслужби – 16 та полюванням – 4.

Всі порушники режиму притягнуті до адміністративної відповідальності за статтею 202 “Порушення прикордонного режиму або режиму в пунктах пропуску через державний кордон України” Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме їм винесені попередження або накладено штрафи, на громадян – від 17 до 51 гривень, а на посадових осіб – від 51 до 119 гривень. Загальна сума накладених штрафних санкцій склала 6373 гривні.

Нагадуємо, що у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. №1147 “Про прикордонний режим”, зі змінами та доповненнями, для громадян України документ, що посвідчує особу, це паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, службове посвідчення, посвідчення водія чи інший виданий державним органом документ, який має такі обов’язкові реквізити, як прізвище, ім’я, по батькові, фотокартку, підпис відповідальної посадової особи, відбиток печатки або штампу установи, яка видала документ та дату видачі.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби, підполковник
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини