Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 18:32:47

Військовослужбовця РФ судитимуть за жорстоке поводження з жителем с. Лукашівка

06.10.2022   10:27Агенцiя

Чернігівською обласною прокуратурою в порядку спеціального досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця збройних сил Російської Федерації.

Він обвинувачується у порушенні законів та звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в середині березня 2022 року під час окупації с. Лукашівка Чернігівського району обвинувачений разом з іншими військовими країни-агресора зайшли до приватного подвір’я, де проживала сім’я з трьома неповнолітніми дітьми. З метою отримання інформації про зброю та розташування українських військ обвинувачений застосував до цивільного чоловіка фізичну силу: бив прикладом автомата по голові, спині, погрожував вбивством.

Водночас, під час здійснення вказаних незаконних дій, окупант дізнався про грошові заощадження, цінні речі сім’ї та заволодів ними.

Надалі обвинувачений з іншими військовослужбовцями РФ з метою особистого збагачення ще двічі заходили до будинку багатодітної сім’ї, влаштовували обшуки, вимагали віддати гроші та цінності. Знайдені кошти, дитячий одяг і речі домашнього вжитку забирали собі.

Досудове розслідування за вказаним фактом здійснювалося слідчими слідчого відділу УСБУ в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини