Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 23:29:29

Чернігівщина отримала понад дві тисячі ноутбуків від ЮНЕСКО

04.10.2022   22:19Агенцiя

До Чернігівської області надійшла благодійна допомога від ЮНЕСКО — 2273 нових ноутбуки для організації навчального процесу.

Сучасні пристрої отримають заклади освіти, які втратили комп’ютерну техніку внаслідок воєнних дій. Тобто першочергова потреба у майже 1700 одиниць, сформована ще у травні, буде повністю забезпечена (враховуючи отримані влітку 583 ноутбуки від ЮНІСЕФ). Решта ж техніки буде розподілена між усіма громадами пропорційно кількості педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти.

«Отримана партія ноутбуків дозволить нам забезпечити педагогічних працівників комп’ютерною технікою на рівні 75%, — прокоментував начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОВА Микола Конопацький. — Робота у цьому напрямі не припиняється, адже не лише школи зазнали втрат. Спільно з Міністерством освіти і науки працюватимемо далі над питанням, залучаючи якомога більше міжнародних партнерів. До речі, йдеться як про нову техніку, так і вживану».

Частину ноутбуків сьогодні передають до громади Чернігова.

До слова, у школах області працюють майже 10,8 тисячі вчителів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини