Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:50:10

Служба зайнятості допомагає знаходити роботу

04.10.2022   08:10Агенцiя

У житті іноді трапляється так, що перед людиною, яка шукає роботу, постає нелегкий вибір: погоджуватися на першу-ліпшу вакансію, хай навіть з меншими зарплатою і кар’єрною перспективою, чи чекати на якусь кращу пропозицію?

Час нині непростий, отож кожен вирішує для себе.

Влітку цього року такий вибір постав і перед жителем Варви Сергієм Зубом. За освітою він – технік з устаткування газових об’єктів. Протягом життя працював на різних роботах. Перед останнім звільненням був слюсарем-ремонтником. Працював у столиці.

За допомогою в пошуку роботи чоловік звернувся до Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Підходящої роботи на той час не було, тому йому надали статус безробітного, і почався активний пошук, який тривав понад місяць.

Нагадаємо, у період воєнного стану вакансії, які відповідають кваліфікації безробітного, служба зайнятості пропонує протягом 30 календарних днів. Після цього терміну підходящою роботою вважається будь-яка, що не потребує кваліфікації або передбачає первинну професійну підготовку з рівнем зарплати не нижчою за мінімальну. Так, Сергію запропонували вакансію робітника з благоустрою у Варвинській селищній раді. І хоча це не та робота, до якої звик чоловік, але, оцінивши складність ситуації на ринку праці, він погодився. Все ж таки будь-яка праця краща за безробіття, та й їхати з дому в інший регіон на заробітки не потрібно.

Якщо ви шукаєте роботу, до ваших послуг:

- вакансії служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

- сервіс "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua

- Телеграм канал актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz

Підписуйтесь також на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості

 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини