Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:32:54

За минулий тиждень на Чернігівщині госпіталізовано 92 особи з коронавірусною хворобою

01.10.2022   21:29Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за минулий тиждень в області госпіталізовано 92 пацієнти з COVID-19. Виписано з лікарень 59 пацієнтів.

Загалом в області зареєстровано 851 активний випадок коронавірусної хвороби. На амбулаторному лікуванні перебувають 659 хворих, госпіталізовані — 192, з них 69 перебувають на кисневій підтримці.

Станом на 1 жовтня в області зроблено 853 768  щеплень проти Covid. Повну вакцинацію мають 393 429  осіб. З-поміж них 119 осіб отримали додаткову дозу, 52 164 — бустерну та 912 — дві бустерні дози.

У Чернігівській області діють 76 пунктів щеплення, зокрема 6 — в обласному центрі. Серед наявних вакцин — CoronaVac, Pfizer та Janssen,

Нагадуємо, що вакцинація — єдиний спосіб не допустити погіршення епідемічної ситуації, а також убезпечитися від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Коронавірусна хвороба нікуди не зникла, тож записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression