Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 листопада, 13:00:58

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини

30.09.2022   21:46Агенцiя

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Щоденно це не просте завдання вдало вирішують співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області. За допомогою яскравих пізнавальних мультиків для наймолодших, а також різноманітних наочних матеріалів для дітей старшого віку, рятувальники під час відвідувань закладів освіти доносять важливу інформацію до учасників освітнього процесу з мінної безпеки, а також правила пожежної безпеки у побуті, під час відпочинку тощо. Аби діти краще запам'ятали основні правила безпеки життєдіяльності та ознайомились із специфікою роботи рятувальників, їм після теоретичної частини уроку демонструють обладнання та спорядження пожежного автомобіля. Під час практичної частини всі бажаючі мають змогу приміряти бойовий одяг вогнеборців та посидіти за кермом автомобіля.

Крім цього, надзвичайники проводять інструктажі з працівниками закладів освіти щодо їх дій у разі пожежі або надходження сигналу оповіщення "Повітряна тривога", а також надають методичні рекомендації щодо покращення умов безпечного перебування в укриттях усіх учасників освітнього процесу.

Останні новини Чернігівщини

суд визнав недійсними додаткові угоди до договору

суд визнав недійсними додаткові угоди до договору 11:28

За принципової позиції ювенальних прокурорів, Господарський суд Чернігівської області повністю задовольнив позов, поданий в інтересах Новобілоуської сільської ради Чернігівського району, визнав недійсними 5 додаткових угод, укладених до договору про закупівлю палива для закладів освіти, та стягнув із постачальника природного газу до місцевого бюджету майже 300 тис. грн, надмірно сплачених на їх виконання.

  Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ

Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ 11:27

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану лікарі можуть виписувати пацієнтам паперові рецепти на лікарські засоби у разі відсутності світла та зв’язку.

Про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» 11:22

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» (далі – Конкурс).

Надзвичайні ситуації зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації зареєстровані в області за минулу добу 11:13

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждалих осіб не зареєстровано.

Чернігівщина — одна з 6 областей, де вже організовано суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану 11:11

Про це та інші актуальні питання запровадження цієї ініціативи на території всієї держави йшлося сьогодні на всеукраїнській онлайн-нараді під головуванням заступника Міністра економіки України Тетяни Бережної. Від Чернігівської області до участі у нараді долучилися заступник начальника ОВА Дмитро Іванов, представники Департаменту економічного розвитку ОВА та Чернігівського обласного центру зайнятості.