Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 04:55:18

Сновська громада отримала медичного обладнання на 1,9 млн грн

30.09.2022   10:52Агенцiя

Не зважаючи на складні часи, завдяки допомозі партнерів медична галузь Сновської громади отримала таку важливу і необхідну для нас допомогу.

У рамках співпраці з Програмою #DOBRE завершився І проєкт реалізації «Плану покращення медичних послуг на 2021 – 2026 рр.». Не зважаючи на складні часи, завдяки допомозі партнерів медична галузь Сновської громади отримала таку важливу і необхідну для нас допомогу.

Раніше донором було придбано та доставлено меблі для первинної та вторинної ланок медицини Сновщини. Отриманий вантаж  надав змогу переобладнати сучасними меблями кабінети сімейних лікарів, педіатрів, маніпуляційні та інші кабінети Сновського центру первинної медичної допомоги, а також підвищити комфорт перебування  в стаціонарних відділеннях шляхом заміни 48 лікарняних ліжок  в Сновській центральній районній лікарні.

Наступним вагомим внеском для нашої громади стало придбання Програмою ДОБРЕ медичного обладнання, а саме: Біохімічний аналізатор Mindray ВА-88А, Автоматичний гематологічний аналізатор BS-30S MINDRAY, Стерилізатор паровий СП-ГК-100, Бактерицидний опромінювач ОБН-75м, Електрокардіограф Heaco 300G (4шт.), Рециркулятор бактерицидний ARMED RPK-60 АА (2шт.), Ваги медичні для дорослих з ростоміром BDU300-Medical+ (6 шт.), Стіл медичний маніпуляційний СТ-М-Н (5 шт.), Таблиця Сивцева (9 шт.), Сумка – укладка для сімейного лікаря (СУСЛ №11) – 6 шт., Цифровий відеокольпоскоп.

Отримане медичне обладнання та меблі на загальну суму 1,9 млн грн. покращить якість діагностики та лікування пацієнтів та спростить, і так нелегку, працю медичного персоналу.

Сновська міська рада висловлює щиру подяку нашому донору Програмі ДОБРЕ у покращанні найактуальнішої для нашої громади послуги – медичної. Окрема подяка нашому координатору Наталії Сафроновій, яка супроводжувала нас постійно під час всього проєкту, починаючи від відбору послуги, розробки Плану покращення медичних послуг до його реалізації.

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».