У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція
27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.
На відкритті поліцейської станції були присутні представники громади, поліції та районних владних органів.
За підтримки місцевої влади поліцейську станцію у Михайло-Коцюбинському забезпечили всіма необхідними меблями і оргтехнікою.
– В умовах війни ми продовжуємо реалізовувати на Чернігівщини важливі безпекові ініціативи. Відкриття станції дозволить поліції оперативніше та ефективніше реагувати на всі повідомлення і звернення місцевих мешканців. Це знакова подія, як для громади, так і для поліції. Адже створення станцій відкриває нам двері для участі у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Плідна співпраця місцевої влади та поліцейських вкрай важлива для забезпечення спокою і безпеки громадян, – відзначив Володимир Нідзельський, начальник ГУ НПУ в Чернігівській області.
Поліцейська станція, на якій нестимуть службу правоохоронці, також оснащена всім необхідним для швидкого реагування на звернення громадян, забезпечення публічної безпеки і профілактики правопорушень на території обслуговування.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.