Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 18:21:19

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

27.09.2022   10:02Агенцiя

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

Традиційно роботодавцям бракує кваліфікованих робітників – швачок, слюсарів, водіїв, трактористів, електромонтерів.

Не менш популярні працівники сфери послуг - кухарі, продавці, охоронники. Наразі є пропозиції для робітників з комплексного обслуговування будинків, операторів котелень.

Стабільно високий попит і на професіоналів – у базі найбільше вакансій для освітян (переважно вчителів закладів середньої освіти), також затребувані бухгалтери та лікарі.

Не знайшли свою спеціальність серед популярних? Не біда! Можливо ви маєте унікальний досвід чи компетенції, які допоможуть знайти свою нішу на ринку праці. А якщо бажаєте здобути нову професію, то за сприяння служби зайнятості це можна зробити безкоштовно для вас.

На початок вересня поточного року в базі даних обласної служби зайнятості налічувалось близько 700 пропозицій роботи.  Нагадуємо, усі актуальні вакансії – на нашому сайті за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy або
на телеграм-каналі “Робота зараз” - https://t.me/worknowdcz та в найближчому центрі зайнятості.

                               Пресслужба Чернігівського обласного центру зайнятості

Останні новини Чернігівщини

12:29

З початку 2025 року чернігівські енергетики замінили 39 електроопор, пошкоджених через ДТП 12:07

39 електроопор довелося замінити чернігівським енергетикам з початку 2025 року «завдяки» любителям швидкої або не зовсім керованої їзди.

Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25

Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.

Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.

Хотів придбати автомобіль, натомість втратив понад 270 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання 10:22

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини