Виправдовувала збройну агресію рф проти України: на Чернігівщині СБУ викрила інтернет-пропагандистку
Співробітники СБУ викрили мешканку одного з райцентрів Чернігівщини, яка поширювала у соцмережах матеріали де виправдовувала збройну агресію рф проти України та схвалювала окупаційні дії ворога.
За даними досудового слідства ворожа пропагандистка розміщувала матеріали за допомогою персоніфікованого запису в одній із заборонених в Україні соціальних мереж.
Поплічниця окупантів поширювала інформацію, відео та ілюстрації, у яких прославлялись військовослужбовці рф та схвалювались загарбницькі дії представників збройних формувань країни-агресора.
Під час обшуку за місцем проживання фігурантки провадження співробітники СБ України вилучили технічні засоби, мобільні телефони та сім-картки із доказами здійснення протиправної діяльності.
Наразі зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.
Триває досудове слідство.
Заходи з викриття ворожої пропагандистки проводили співробітники Управління СБ України в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.
Служба безпеки України в регіоні проводжує викривати осіб, причетних до поширення в соціальних мережах агітаційних та проросійських матеріалів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.