Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 червня, 08:48:30

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

23.09.2022   15:00Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула  1 особа та 8 осіб постраждали.

Дорожньо-транспортні пригоди – 4 :

- в с.Сухополова Прилуцького району (Сухополовянська ТГ)  о 18 год. 22 вересня водій автомобіля «BMW 740» не впорався з керуванням виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем «Peugeot Boxer», який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок ДТП водій та пасажир автомобіля «Peugeot Boxer» отримали тілесні ушкодження, водій та пасажир автомобіля «BMW 740» також отримали тілесні ушкодження.

-  в  смт Березна Чернігівського району (Березнянська ТГ) по вул. Гагаріна біля будинку  №42   о  18 год. 20 хв. 22 вересня водійка  автомобіля «КІА RІО», рухаючись в напрямку м. Чернігів, не врахувала дорожню обстановку, не впоралась з керуванням, внаслідок чого виїхала за межі проїзної частини, де здійснила зіткнення з дорожнім огородженням та в подальшому зі стовпом. Внаслідок ДТП пасажирка автомобіля від отриманих травм померла на місці аварії. Водійку з місця події забрала КШМД.

- в м. Ніжині о 20 год. 50 хв. 22 вересня неповнолітній водій, керуючи не зареєстрованим мотоциклом «Дайтон 675», не вибрав безпечної швидкості руху, відволікся від керування транспортним засобом, внаслідок чого з’їхав у кювет та здійснив зіткнення з дорожнім знаком. Внаслідок ДТП водій та неповнолітній пасажир отримали тілесні ушкодження та були доставлені  до КНП «Ніжинська центральна міська лікарня».

 - на автодорозі М-01 Київ –Чернігів-Нові Яриловичі поблизу повороту на с. Великі Осняки Чернігівського району о 20 год.30 хв. 22 вересня водій автомобіля «VOLVO FH 13» з напівпричепом «КРЕОН 1Б-2000», рухаючись в напрямку н.п. Ріпки, здійснив наїзд на бетонні блоки та відбійник. В результаті ДТП водій автомобіля отримав  травми та був доставлений до КНП «Ріпкінська центральна лікарня».

Пожежі в житловому секторі – 3:

- в   м. Ніжині  Ніжинського району (Ніжинська ТГ) по вул. Богуна, 136 о 09 год. 08 хв.22 вересня сталася пожежа в житловому будинку (8х10 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено електрообладнання та електромережу. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж.

- в  с. Чемер Чернігівського району  (Кіптівська ТГ) по вул. Промисловій, 14 о 12 год. 50 хв. 22 вересня  сталася пожежа житлового будинку (8х10 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено внутрішнє облицювання стін, майно. Причина - коротке замикання електромережі

- в с. Хибалівка Чернігівського району  (Куликівська ТГ) по вул. Шевченка, 30 о 21 год. 05 хв. 22 вересня в неексплуатуємому господарстві сталася пожежа господарської будівлі (6х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено конструктивні елементи стін. Причина та збиток - встановлюються.

Виявлення та знешкодження боєприпасів:

Протягом доби здійснено 15 залучень піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 156 ВНП (з початку проведення робіт - 44 765 ВНП).

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год, Семенівка – 14 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 22 вересня по 20 годину 23 вересня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці місцями туман. Вітер західний 3-8 м/с. Температура по області вночі 3-8º, вдень 10-15º тепла.

По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер західний 3-8 м/с. Температура вночі 4-6º, вдень 12-14º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини