Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 06:32:48

Поліцейські спільно з СБУ завадили незаконному перетину державного кордону

12.08.2022   09:40Агенцiя

Два мешканці Чернігова за грошову винагороду запропонували знайомому переправити його через державний кордон. В ході спроби перетину поліцейські спільно з співробітниками СБУ затримали правопорушників.

В ході проведення оперативних заходів правоохоронці встановили, що два брати з Чернігова дізнались про намір свого знайомого перетнути державний кордон України поза пунктом пропуску. Зловмисники за грошову винагороду запропонували свою допомогу та розробили детальний план скоєння задуманого злочину.

Згідно з цим планом, вони всі мали разом виїхати автомобілем нібито на риболовлю. Прибувши на обране місце поблизу кордону, перетнути його на човні.

Під час реалізації злочинного задуму чоловіків затримали поліцейські спільно зі співробітниками СБУ.

В ході обшуку в автомобілі підозрюваних було виявлено гумовий човен, пістолет з набоями та 100 тисяч гривень. Згодом за місцем їхнього мешкання поліцейські виявили та вилучили автомат та набої до нього.

Слідчий слідчого управління поліції області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури готує повідомлення фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів). Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з конфіскацією майна. 

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини