Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 19:59:01

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

09.08.2022   11:31Агенцiя

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

Загалом через пости пропуску та охорони пройшло 10969 громадян (з початку року - 50062). В ході несення служби судовими охоронцями попереджено пронесення більше тисячі заборонених предметів.

Такі результати службової діяльності у липні 2022 року представив відділ організації охорони та підтримання громадського порядку територіального управління Служби судової охорони Чернігівщини.

Так, завдяки пильності судових охоронців було припинено спроби пронесення на територію судових установ 1042 небезпечних предметів, що на 966 одиниць більше ніж у липні 2021 року.

Найбільше заборонених речей виявили у Чернігівському окружному адміністративному суді – 307 одиниць. Далі йдуть Деснянський та Новозаводський районні суди міста Чернігова – 293 і 168 предметів відповідно.
З огляду на воєнний стан збільшилась кількість відвідувачів, які мають при собі зброю. У зв’язку з цим відбувся і значний приріст виявлених набоїв – 814 штук, що становить 78% від загальної кількості заборонених предметів. Другу позицію займають ножі та колючо - ріжучі предмети - 141 одиниця або 13,5%, а третю – вогнепальна зброя – 50 одиниць або 4,8%.

Нагадаємо, перевірка відвідувачів установ системи правосуддя на наявність потенційно небезпечних предметів є одним із основних завдань Служби судової охорони. Під час здійснення пропуску на об’єктах охорони співробітники Служби мають право візуально оглядати речі громадян, при цьому застосовувати при поверхневій перевірці металодетектор. У разі виявлення заборонених предметів, відвідувача інформують про необхідність залишати такі речі в спеціально облаштованих скриньках.

Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.  
Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

Пресслужба ТУ ССО у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року