Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 03:02:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

05.08.2022   15:33Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Стан забезпечення споживачів житлово-комунальними послугами:

1. Об’єкти теплопостачання - зруйновано або пошкоджено 26 об’єктів.

2. Об’єкти водопостачання та водовідведення – зруйновано або пошкоджено 14 об’єктів та водопровідно-каналізаційні мережі.

3. Газопостачання – 659 абонентів у 20 населених пунктах області не отримують послугу з постачання природного газу.

4. Електропостачання – станом на 06 год 05 серпня залишаються відключеними 11 населених пунктів, послуга з електропостачання не надається 2103 абонентам, а саме:

Внаслідок бойових дій – відключених населених пунктів немає, але з різних обставин електропостачання не надається 43 абонентам;

Внаслідок погодних умов та інших технічних причин - залишаються відключеними 11 населених пунктів, послуга з електропостачання не надається 2060 абонентам.

Дорожньо-транспортні пригоди – 1 :

На автодорозі Козелець-Остер  поблизу с. Одинці  Чернігівського району о 06 год. 24 хв. 04 серпня водій автомобіля «Опель Астра» виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем «КРАЗ 5222». Внаслідок ДТП водій автомобіля «Опель Астра» від отриманих травм загинув на місці аварії.

Пожежі в житловому секторі – 2:

- в   м. Корюківка  по вул. Бульварній, 16 о 17 год. 02 хв. 04 серпня сталася пожежа в квартирі №38 п’ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено сміття на балконі на площі 4 кв.м. Ймовірна причина - необережність під час куріння.

- в   м. Чернігові по вул. Мстиславській, 181 о 17 год. 12 хв.04 серпня сталася пожежа в квартирі №66 дев’ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено холодильник, пошкоджено облицювання стін та меблів. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі.

Виявлення та знешкодження боєприпасів:

Протягом доби здійснено 15 залучень піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 220 ВНП (з початку проведення робіт - 37 891 ВНП).

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –  13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 14 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 04 серпня по 20 годину 05 серпня очікується мінлива хмарність, місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 14-19º, вдень 25-30º тепла.

По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер східний  5-10 м/с. Температура вночі 16-18º, вдень 28-30º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини