Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 08:20:06

Менський зоопарк отримав від польських благодійників десять європалет корму для тварин

28.07.2022   19:26Агенцiя

Надав його адаптійний центр "Ада" - Центр реабілітації тварин, що охороняються, з Перемишля.

Ця допомога – результат тривалої співпраці з гміною Дембіца (бурмістр – Mariusz Szewczyk) та Всепольською асоціацією податкових консультантів, особисто – пані Марленою Шайєр (Marlena Szajer – Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych). ,

У травні 2019 р. делегація польських войтів та бурмістрів, знайомлячись з роботою Менської територіальної громади, її потенціалами, оглянула також цю відому на всю Україну принаду – зоопарк. Тож побачивши інформацію про його теперішні проблеми, насамперед – нестачу кормів, польські приятелі захотіли допомогти. Нагода трапилася, коли готувався вантаж захисної плівки для Чернігова та області – разом із нею, в одному вагоні, вони вирішили відправити й корм для тварин. Координувала роботу фундація “Encora”.

Дякуємо, польські друзі, за щире сприйняття нашої біди та дуже потрібну допомогу!

Володимир Бойко

 

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.