Поліцейські Ніжинського району затримали «закладчика» наркотиків
Наряд групи реагування патрульної поліції Ніжинського районного відділу поліції затримав у Носівській громаді 31-річного чоловіка, який мав при собі понад 60 підготовлених для «закладки» доз наркотичних речовин.
Вчора поліцейські групи реагування патрульної поліції зупинили в місті Носівка мікроавтобус під керуванням мешканця Ніжина. В автівці та кишенях водія поліцейські виявили підозрілі згортки, ймовірно, з наркотиками.
З метою документування злочину, на місце події прибула слідчо-оперативна група Ніжинського районного відділу поліції.
Під час огляду автомобіля та речей затриманого поліцейські виявили у нього понад 60 пакетів з підготовленими до «закладки» речовинами: порошком білого кольору, речовиною рослинного походження та кристалоподібною речовиною. Все вилучене направлено на проведення експертних досліджень.
Підозрюваного затримано в порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України.
За цим фактом слідчий поліції, за процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури, відкрив кримінальне провадження за частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.