Поліцейські викрили зловмисника, який обікрав підприємство у Чернігові
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили мешканця Чернігова, який поцупив з території місцевого підприємства спеціальне обладнання.
Вчора до поліції Чернігівського району надійшло повідомлення від директора підприємства, яке розташоване в одному з сіл на околиці Чернігова. Заявник виявив зникнення спецобладнання зі складського приміщення.
На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції. В ході проведення розшукових заходів оперативники встановили особу зловмисника. Ним виявився 35-річний мешканець Чернігова. Останній в скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Викрадене майно частково вилучено.
Слідчий поліції розпочав кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного або надзвичайного стану), карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.