За вихідні на Чернігівщині виявлено 275 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 25 липня
Триває розмінування території області. За вихідні групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 24 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 275 таких предметів.

Всього за тиждень вилучено 1475 вибухонебезпечних предметів, а з початку воєнних дій — 35624.
За суботу і неділю в області зареєстровано 7 пожеж: 4 — у житловому секторі, 1 — на транспорті, 1 — в екосистемі, 1 — інша.
За минулі дві доби рятувальники 3 рази залучалися до надання допомоги та проведення інших робіт.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.