На допомогу чернігівським комунальникам приїхали колеги з Івано-Франківська
Готувати житловий фонд до опалювального сезону, ліквідовуючи наслідки активних бойових дій, нині чернігівським ЖЕКам допомагають спеціалісти з Івано-Франківська.
— Поточні ремонти самостійно виконують житлові організації. В той же час, на запрошення міського голови вже приїздили з Хмельницького і їм ми дуже вдячні за це і, також на запрошення міського голови, приїхали робітники з Івано-Франківська, 22 особи, — повідомив начальник Управління ЖКГ Ярослав Куц.
З них 9 спеціалістів працюють на будинках, що на балансі КП “Новозаводське”, ще 9 — допомагають КП “ЖЕК-10”, а 4 — КП “ЖЕК-13”.
На питання чого приїхали допомогти Чернігову, коли літо — це гаряча пора і у самих у місті, напевно, чимало поточних ремонтів, відповідають коротко, але змістовно.
— Напевно, тому що ми — українці і це — Україна. Тільки так, — говорить робітник з Івано-Франківська Володимир Іванчук.
Протягом двох тижнів комунальники з Івано-Франківська працюватимуть над склінням вікон на площах загального користування у будинках та ремонтуватимуть дахи. Будівельні матеріали вони отримали від чернігівських ЖЕКів, а от за роботу з ними розрахується їх міський бюджет (мається на увазі бюджет Івано-Франківська).
Цьогоріч нашому місту потрібна велика кількість робочих рук, зважаючи на тисячі пошкоджених будинків, не говорячи про об'єкти критичної інфраструктури. Крім того, маємо і недонадходження в місцеву казну, що обмежує наші можливості у відновлювальних роботах, а тому така підтримка нас іншими українськими містами є особливо цінною.
Нагадаємо, що з міського бюджету Чернігова було виділено 30 млн грн на закупівлю будівельних матеріалів, які потрібні для поточних ремонтів багатоповерхівок, які пошкоджені внаслідок воєнних дій. Головне завдання — підготувати якомога більшу кількість житлового фонду до холодів.
— Всі ці роботи необхідно виконати задля того, щоб у будинки можна було подати тепло, аби люди могли жити. Тому що це основне і головне завдання, яке ставить перед комунальними службами міський голова. Основне завдання влади — дати людям можливість жити в теплих оселях, — зазначає Ярослав Куц.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.