Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 08:01:48

Прокуратура припинила незаконне використання майже 250 га земель, переданих лісгоспом у користування приватному товариству

13.07.2022   09:56Агенцiя

Північним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу обласної прокуратури на рішення Господарського суду Чернігівської області від 29.11.2021,

яким відмовлено у задоволенні позову прокуратури, заявленого в інтересах Новгород-Сіверської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області до одного з лісогосподарських підприємств та приватного суб’єкта господарювання про визнання недійсним договору про спільний обробіток землі.

Своїм рішенням апеляційний суд підтвердив позицію прокурора про незаконність укладення сторонами правочину, за яким лісогосподарським підприємством передано в оренду приватній структурі майже 250 га земель для товарного сільськогосподарського виробництва. Укладений між відповідачами правочин був удаваним, адже сторони не мали на меті спільно займатися обробітком земель. Весь цикл з виробництва агропродукції здійснювався виключно приватним підприємством з комерційною метою.

Як результат, удаваний правочин щодо 6 земельних ділянок державної власності площею майже 250 га, загальна оціночна вартість яких становить 146 млн. грн., визнано судом недійсним.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.