Чернігівський пологовий отримав новий реанімобіль завдяки благодійникам та за сприяння ОВА у перетині кордону
Представники аналітичного центру «Українська призма» передали сьогодні Чернігівському пологовому будинку нову машину «швидкої» з обладнанням для допомоги новонародженим.
До справи долучилася і обласна військова адміністрація, яка посприяла з переміщенням техніки через державний кордон.
Як повідомила комунікаційна директорка «Української призми» Ольга Чижова, придбати автомобіль вдалося завдяки пожертвам американської компанії «Zynga» та багатьох небайдужих, а також допомозі волонтерів з Бельгії та Нідерландів.
— Вся техніка тут абсолютно нова або в ідеальному стані. Продавці, побачивши, в яких умовах транспортують наших дітей, робили нам знижки у 5-10 разів, і в результаті свій базовий бюджет ми потроїли. Фактично, вартість цієї машини — утричі більші, ніж ми мали грошей. Усе завдяки десяткам небайдужих людей, — розповіла Ольга Чижова.
— Обласна військова адміністрація постійно тримає зв’язок з волонтерами та благодійниками, які допомагають нашій області. Звісно, ми робимо все можливе, аби спростити їхнє пересування та допомогти з оформленням документів, аби гуманітарні вантажі не затримувалися, — зазначив перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.
Доставлений реанімобіль — новий повнопривідний «мерседес», оснащений усім необхідним сучасним медичним обладнанням.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression