У Чернігівській області на День родини одружилися 30 пар
Війна в Україні довела всьому світу, що українці – це велика родина, яка, міцно тримаючись за руки, героїчно виборює свою свободу і право на щасливе незалежне майбутнє.
- Україна – це не просто територія. Це, насамперед, неймовірно красиві серцем люди, їх долі, культура, традиції, мова і безмежна любов до рідної землі, що опинилися під прицілом ворога. Проте, в цій битві ми обов’язково переможемо, адже разом ми незламні. Наперекір ворогу ми живемо, кохаємо, одружуємося і будуємо амбітні плани. І найкращий варіант відсвяткувати ДЕНЬ РОДИНИ – створити свою, - зазначила Ірина Свистун, керівник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Вона повідомила, що 8 липня фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстрували понад 120 шлюбів, з яких на Полтавщині одружилися 55 пар закоханих, на Сумщині цей показник склав більше 35 пар молодят, а в Чернігівській області весільні обітниці звучали 30 разів.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.