У РЛП «Міжрічинський» відзначили день працівника заповідної справи та 20-ти річчя парку
7 липня в Україні відзначали День працівника природно-заповідної справи. Розвиток природно-заповідної справи є одним з провідних напрямів екологічної стратегії області.
В результаті реалізації державної політики у галузі розвитку заповідної справи площа природно-заповідного фонду Чернігівщини постійно збільшується. Наразі наша область є лідером в Україні за кількістю заповідних територій та об’єктів.
До дня працівника заповідної справи на території регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський», якому нещодавно виповнилося 20 років з моменту створення, проведено дискусійну панель стосовно розв’язання актуальних проблемних питань у сфері охорони та збереження довкілля Чернігівщини.
Участь у заході взяли представники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Деснянської селищної ради, ДП «Чернігівський військовий лісгосп» та комунального закладу «РЛП «Міжрічинський».
Працівники парку провели екскурсію екологічною стежкою «Бондарівське болото», познайомили присутніх з дикими тваринами, що мешкають у вольєрі мисливського господарства, розташованого на території регіонального ландшафтного парку.
Учасники зустрічі обговорили основні проблемні питання у сфері охорони та збереження довкілля Чернігівщини, а також перспективи розвитку екологічного туризму в регіональних парках, принципи охорони та збереження видів флори та фауни, які знаходяться під загрозою зникнення.
Охороняючи рідкісні види рослин і тварин — ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття — ми бережемо нашу країну!
За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.